Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Yemek Tarifleri

Estetik Diş Hekimliğine Yaptığınız Yatırımı En Üst Düzeye Çıkarmanın Yolları; NYC’deki En İyi Kozmetik Diş Hekimi Dr. Michael Kosdon ile röportaj.

Gülümsemenizi geliştirmek için estetik diş hekimliği düşünüyor musunuz? Aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç farklı prosedür vardır ve bu tedavilere yatırım yapmak sadece başlangıçtır. Diş beyazlatmadan porselen kaplamalara kadar her prosedür, uzun süreli sonuçlar elde etmek için özel bakım gerektirir. TechBullion ile yapılan bu röportajda Dr. Michael Kosdon, NYC’deki en iyi kozmetik diş hekimi, kozmetik diş hekimliğine yaptığınız yatırımı en üst düzeye çıkarmanın yollarını paylaşıyor.

Lütfen bize kendinizden daha fazla bahseder misiniz?

Benim adım Dr. Michael Kosdon ve porselen kaplamalarla gülümsemeleri dönüştürmeye odaklanan bir kozmetik diş hekimiyim. Tüm sihrin gerçekleştiği ofisim New York City’deki Central Park’ın karşısında. Aslen Los Angeles’lıyım ve burada pandemi olana kadar Beverly Hills’te de bir muayenehane sürdürdüm. Başkalarına yardım etmek ve yaratıcı olmak çok ödüllendirici olduğundan, kariyerimi seçerek piyangoyu kazanmış gibi hissediyorum.

Estetik Diş Hekimliği nedir ve neden rağbet görmektedir? Bize bu diş hekimliği muayenehanesinin pazar büyüklüğü ve teknolojinin bu sektörü nasıl etkilediği hakkında genel bir bilgi verebilir misiniz?

Kozmetik Diş Hekimliği, kişinin gülüşünün görünümünü iyileştirmeye odaklanan diş prosedürlerini kapsar. Bu, diş beyazlatma, yapıştırma, porselen kaplamalar, diş eti yeniden şekillendirme ve ortodonti içerebilir. Bu tedaviler, koyu ve renksiz mine, dişler arasındaki boşluklar, kısa, yontulmuş, çatlak ve eksik dişler gibi çeşitli kozmetik kaygıları giderebilir.

Günümüzün rekabetçi dünyasında, çekici bir gülüşe sahip olmak, kişinin kendine olan güveni üzerinde olumlu bir etkiye sahip olabilir ve arzuladığı işe ya da o özel kişiyi bulmasına yardımcı olabilir.

Bazı raporlara göre, ABD kozmetik diş hekimliği pazarının büyüklüğü 2020’de neredeyse 7 milyar değerindeydi ve 2028’e kadar yılda %5,8 büyümesi bekleniyor.

Teknoloji, pazarın Y Kuşağı ve Z Kuşağı da dahil olmak üzere daha genç nesillere yayılmasına yardımcı oldu. Günümüzün akıllı telefonlarındaki harika kameralar ve sosyal medyanın patlamasıyla, çekici bir gülümsemeye sahip olmak hiç bu kadar önemli olmamıştı. Dijital görüntüleme, CAD/CAM teknolojisi ve lazerlerin kullanımı da alanın ilerlemesinde önemli bir rol oynamıştır.

Hastalarınız veya müşterileriniz kimler, herhangi birine hangi özel hizmetleri sağlıyorsunuz? Gülüşlerini güzelleştirmek için estetik diş hekimliği yapmayı düşünüyor musunuz ve hizmetlerinizi alırken hangi prosedürler uygulanıyor?

Gülümsemelerini iyileştirmek için bizi arayan, hayatın her kesiminden farklı bir hasta grubuna sahip olduğumuz için şanslıyız. Bir iş için görüşme yaparken ellerinden gelenin en iyisini yapmak ve hissetmek isteyen birçok genç hasta görüyoruz. Pek çok orta yaşlı insan, gülümsemelerini gençleştirmek ve onlarca yıllık kahve lekelerini ve diş gıcırdatmalarını silmek için gelir.

Estetik diş hekimliği düşünen herkesi, hedeflerinin ne olduğunu tartışmak ve iyi bir aday olup olmadıklarını görmek için bir konsültasyona gelmeye davet ediyorum. Bu randevuda ayrıca dişlerinizin kalıbını alıp başka bir tarihte gelip denemeniz için yeni bir gülüş tasarlayabiliriz. Bu Smile Prevue, ilerlemeye karar vermeden önce yeni bir gülümsemenin yüzünüzde nasıl görüneceğini görme fırsatı verir.

Bize Diş Beyazlatma hakkında daha fazla bilgi verin, neleri içerir, nasıl çalışır ve uzun süreli sonuçlar elde etmek için hangi özel bakıma ihtiyacınız var?

Diş beyazlatma, görünümlerini hafifletmek için dişlerdeki lekeleri ve renk bozulmalarını gidermeyi içeren popüler bir kozmetik diş prosedürüdür. Dişlerinizi beyazlatmanın yollarından bazıları, profesyonel ofis içi tedavileri, tezgah üstü ürünler gibi evde yöntemleri ve doğal ilaçları içerir. Genellikle beyazlatma yöntemlerinin çoğu, diş minesinin gözeneklerindeki kir ve lekeleri temizlemek için bir ağartma maddesi kullanmayı içerir. Bazı yöntemler, beyazlatma jelini etkinleştirmek için bir ultraviyole ışık kullanmayı içerir. En uzun süreli sonuçları elde etmek için, günde en az iki kez fırçalama ve diş ipi kullanma dahil olmak üzere iyi hijyen uygulamak önemlidir. Ayrıca, özellikle beyazlatmadan hemen sonra dişleri lekeleme eğiliminde olan yiyeceklerden kaçınmanızı tavsiye ederim. Bu yiyeceklerden bazıları kahve, çay, zerdeçal ve kırmızı şaraptır. Kendinizi şımartmanız gerekiyorsa, bir pipet kullanmayı deneyin. Hemen sonra dişlerinizi çalkalamak ve fırçalamak da iyidir.

Invisalign nedir, bu seçeneğin içerdiği prosedürler nelerdir ve Invisalign’a yaptığınız yatırımı nasıl maksimize edersiniz?

Invisalign, dişleri düzeltmek için şeffaf çıkarılabilir hizalayıcılar kullanan bir tür ortodontik tedavidir. Geleneksel metal diş tellerine bir alternatiftir ve genellikle dişlerini düzeltmek için daha belirgin bir yol isteyen kişiler tarafından tercih edilir. Invisalign tedavisi, tedaviye aday olup olmadığınızı belirlemek için ilk konsültasyonla başlar. Hedeflerimize ulaşan bir tedavi planı geliştirmemize yardımcı olacak, dişinizin ve ısırığınızın taranmış bir modeli. Daha sonra, günde en az 22 saat boyunca her seferinde bir hafta takmanız için bir dizi özel şeffaf plastik hizalayıcı üretilecektir. Onları sadece yemek yemek, fırçalamak ve diş ipi kullanmak için çıkarmanızı öneririz. Hayattaki her şey gibi, içine ne koyarsanız onu alırsınız ve Invisalign da farklı değil. Plaklarınızı belirtildiği gibi takmanız ve ardından dişlerinizi düz tutmak için ömür boyu tutucular kullanmanız önemlidir.

Porselen Kaplama seçeneğinde onu özel kılan nedir, hangi işlemlerden geçer ve sonucu nasıl en üst düzeye çıkarırsınız?

Porselen kaplamalar özeldir çünkü çeşitli farklı kozmetik kaygıları düzeltmek için kullanılabilirler. Dişlerin görünümünü iyileştirmek için en iyi ve en uzun ömürlü kozmetik diş çözümüdür. Porselen kaplamalar, dişin ön yüzeyine kalıcı olarak yapıştırılan gofret inceliğinde porselen kabuklardır. Çoğu kusuru kapatmak ve daha çekici bir gülümseme yaratmak için kullanılabilirler.

Porselen kaplamaların en önemli faydalarından bazıları, lekeli dişleri beyazlatmak ve yontulmuş, çatlamış, yanlış hizalanmış veya çok küçük dişlerin görünümünü düzeltmek için kullanılabilmesidir. Kaplamalar, dişler arasındaki boşlukları kapatmak ve gülümsemenin genel şeklini ve simetrisini iyileştirmek için de kullanılabilir. Düzgün yapıldığında, hiç kimse kaplamalarınız olduğunu bilemez.

Porselen kaplama yaptırmak genellikle 3 randevuda yapılır. İlk randevu, iyi bir aday olduğunuzdan emin olmak için bir ön görüşmeyi içerir. Dişlerinizin sağlıklı olup olmadığını görmek için bir dizi röntgen çekebiliriz. Bu randevuda yeni bir gülüş tasarlamak için dişlerinizin ölçülerini alıyoruz. İkinci randevuda dişlerinizi porselen kaplamalar için hazırlayacağız ve geçici bir kaplama seti yerleştireceğiz. Geçici, bize hem estetiği hem de rengi değerlendirme şansı verecektir. Bize yeni gülüşünüzü bitirmeden önce görme fırsatı verir. Üçüncü randevu, porselen kaplamaları dişlerinize kalıcı olarak yapıştırıp yapıştırdığımız zamandır.

Kaplamalar bir yatırımdır ve onları korumak ve mümkün olduğu kadar uzun süre dayanmalarını sağlamak için yapabileceğiniz birkaç şey vardır. En önemlisi, onları diş gıcırdatmalarından korumak için bir gece koruyucusu takın. Ayrıca, sert ve/veya yapışkan yiyeceklerden kaçınmak da dahil olmak üzere bazı sağduyulu şeyler. Asla dişlerinizle hiçbir şey açmayın ve buz üzerinde çiğnemeyin.

Estetik diş hekimliği uygulamaları söz konusu olduğunda insanların karşılaştığı bazı efsaneler ve zorluklar nelerdir ve bunları nasıl ele alıyorsunuz?

İnsanların estetik diş hekimliği hakkında sahip olduğu en büyük yanılgılardan biri, bunun sadece gösteriş için olduğudur. Gerçek şu ki, kozmetik diş hekimliği ağız işlevini iyileştirmek, diş çürümesini önlemek ve ısırma sorunlarını düzeltmek gibi önemli sağlık yararlarına sahip olabilir. Ayrıca çok daha iyi bir yaşamı garanti eden özgüveninize de katkıda bulunabilir!

Porselen kaplamalar ile birçok insan, bunun acı verici olduğu ve dişlerinizin küçük çivilere kadar öğütülmesi ve yok edilmesi gerektiği yanılgısına düşmektedir. Gerçek şu ki, porselen kaplama yaptırmak genellikle anestezi altında yapılır ve ağrısızdır. Bu, uyguladığımız en konservatif prosedürlerden biridir ve genellikle çok az diş hazırlığı içerir veya hiç içermez.

İnsanlar ayrıca kaplamaların sadece 10 yıl kadar dayandığını okurlar ki bu tamamen yanıltıcıdır. Düzgün yapıldığında ve bakımı yapıldığında porselen kaplamalar onlarca yıl dayanabilir. Estetik diş prosedürlerini, özellikle porselen kaplamaları düşünürken, sigorta bu seçmeli prosedürleri kapsamadığından, maliyetler insanların karşılaştığı en büyük zorluklardan biridir. Çoğu ofis, tedavi maliyetlerini daha yönetilebilir hale getirmeye yardımcı olacak finansman seçenekleri sunar.

Sizin için doğru kozmetik diş hekimini bulmak da zor olabilir. Diş hekimlerinin hepsi aynı sonuçları vermez ve son öncesi/sonrası resimlerine bakmak ve hastalarının deneyimleri hakkında söylediklerini okumak önemlidir. Dinleyen bir diş hekimi bulmak, aradığınız sonuçları elde etmek için çok önemlidir.

İyi bir gülümsemenin önemi yadsınamaz, iyi diş bakımı bilincini artırmak için yapılması gerekenler ve firmanızın bu konuda neler yaptığı konusunda bizi aydınlatır mısınız?

Eğitim, iyi diş bakımının öneminin yayılmasına yardımcı olan en önemli faktördür. Birçok insan ağızlarını ve dişlerini vücudunun geri kalanından ayırır, sağlıklı bir ağız ile sağlıklı bir vücut arasındaki bağlantıyı fark etmezler. Diş eti hastalığındaki bakterileri diyabet, kardiyovasküler ve Alzheimer hastalığı gibi diğer sağlık sorunlarıyla ilişkilendiren çok sayıda çalışma yapılmıştır. Tüm hastalarımızla zaman geçiriyoruz ve onları uygun diş bakımının önemi ve düzenli diş kontrollerine gelmezlerse olası sonuçları hakkında eğitiyoruz.

Tarafsız uzmanlığınızdan ve onlarca yıllık deneyiminizden NYC’de en iyi kozmetik diş hekimi olmaya kadar, en iyi zamanlarınızdan ve başarı öykülerinizden bazılarını bizimle paylaşır mısınız?

Hiçbir şey beni hastalarıma gülümsemeleriyle yardımcı olmaktan daha mutlu edemez. Hayatlarının dönüşümünde pay sahibi olmak sevindirici olmanın ötesinde. Çekici, sağlıklı bir gülümsemeye sahip olmak hayatta büyük bir fark yaratır ve harika bir motivasyon kaynağıdır. Pek çok hastamız gülümsemelerini düzelttikten sonra kendilerine daha iyi bakmaya devam ediyor. Spor yapmaya başlarlar ve kilo verirler, elbiselerini ve gardıroplarını yükseltirler. Birçoğu daha iyi işlere, ilişkilere ve genel olarak daha mutlu yaşamlara gitti!

Hastalarıma yeni gülümsemelerini ilk kez görebilsinler diye onlara aynayı verdiğimde gözlerindeki heyecanı görmek hiç eskimiyor.

Şu anda ne üzerinde çalışıyorsunuz ve kozmetik diş hekimliğinin geleceğini nerede görüyoruz? Bugün okuyucularımızla paylaşmak için daha heyecan verici ipuçlarınız var mı?

Şu anda Youtube kanalımı geliştirmeye çalışıyorum, böylece daha fazla insanı estetik diş hekimliğinin faydaları konusunda eğitmeye yardımcı olabilirim. Ayrıca her zaman aldığım bazı sorulara cevap vermek ve bazı yanlış bilgileri ortadan kaldırmak istiyorum.

Sosyal medyanın yaygınlığı ve yaşlanan bir nüfusla birlikte, her yıl yapılan kozmetik diş işlemlerinin sayısı ancak zamanla artacaktır. Herkese uyan tek bir yaklaşım sunmak yerine, her hastanın benzersiz ihtiyaçlarına ve hedeflerine uyacak şekilde minimal invaziv prosedürler kullanan kişiselleştirilmiş tedavi planları oluşturabiliriz. Dişlerinizi lekeleyen yiyeceklerden kaçınmak önemli olsa da, zamanla dişleri doğal olarak parlatan daha fazla yiyecek yemeyi deneyin. Bunlara çilek, ananas, havuç ve peynir dahildir.

Daha fazla bilgi için web sitesini ziyaret edin: https://www.smilesofnyc.com/


Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
toscanello purocaptain blackmarlboro double fusionmarvel sigaraharvest sigarasenator sigarakalpli sigaramilano sigarakeno club sigaradjarum blackal capone sigarayeşil periiqos sigaraBackwoods puroSobranie sigaradavidoff sigaraosmaniye escortbeykoz escortçorlu escortmezitli escortsusurluk escortsandıklı escortsoma escortakçaabat escortceyhan escortpolatlı escortşahinbey escortaksaray escortmecidiyeköy escortsamsun mutlu sonizmir mutlu sonantalya escortsakarya escortkayseri escortmalatya mutlu sonantalya mutlu sonankara mutlu sonistanbul mutlu sonyalova mutlu sonadana mutlu sontekirdağ mutlu sonsakarya mutlu sonbursa mutlu sontokat mutlu sonkonya mutlu sonkocaeli mutlu soneskişehir mutlu sonçanakkale mutlu sonmanisa mutlu sonkayseri mutlu sondenizli mutlu sonsivas mutlu sonafyon mutlu sonerzurum mutlu sonordu mutlu sonmalatya mutlu sontrabzon mutlu soneskişehir mutlu sonsakarya mutlu sontekirdağ mutlu sonaydın mutlu sonkahramanmaraş mutlu sonbalıkesir mutlu sonmanisa mutlu sonhatay mutlu songaziantep mutlu sonşanlıurfa mutlu sonmarmaris escortkuşadası escortalanya escortbatman escortçorum escortserik escortgiresun escortankara Escorthttp://www.elitescorthatun.com/bursa Escortantalya Escortizmir Escortistanbul escortmersin escortarnavutköy escortavcılar escortbaşakşehir escortesenyurt escortfatih escortkağıthane escortkartal escortmaltepe escortpendik escortsultangazi escortümraniye escortzeytinburnu escortAdana EscortEskişehir EscortGaziantep EscortSamsun Escortkonya escortadaxbetadresi.comantalya masözBeylikdüzü escortBayan escortMalatya escortsakarya escortkayseri escortdenizli escortdiyarbakır escortvan escortaydın escortmugla escorthatay escortkocaeli escortadıyaman escortafyon escortagrı escortaksaray escortamasya escortardahan escortartvin escortbalıkesir escortbartin escortbatman escortbayburt escortbilecik escortbingöl escortbitlis escortbolu escortburdur escortçanakkale escortçankırı escortçorum escortdüzce escortedirne escortelazıg escorterzincan escorterzurum escortgiresun escortgümüşhane escortıgdır escortısparta escortmaraş escortkarabük escortkaraman escortkars escortkastamonu escortkırıkkale escortkırklareli escortkırşehir escortkilis escortkütahya escortmanisa escortmardin escortmuş escortnevşehir escortnigde escortordu escortosmaniye escortrize escortadana escortankara escortanytalya escortizmir escortmersin escortsiirt escortsinop escortsivas escorturfa escortsırnak escorttekirdag escorttokat escorttrabzon escorttunceli escortuşak escortvan escortyalova escortyozgat escortzonguldak escortkıbrıs escortkonya escortmugla escortkıbrıs escortkamagra jelşişli escorttaksim escortbeşiktaş escortkurtköy escortbüyükçekmece escortküçükçekmece escortavcılar escortnişantaşı escortbakırköy escortkadıköy escortataşehir escortbahçeşehir escortbahçelievler escortbaşakşehir escortkartal escortmecidiyeköy escortümraniye escortfatih escorttuzla escortpendik escortmaltepe escortesenler escortbeykoz escortbeyoglu escortatakoy escorteyup escortüsküdar escortarnavutköy escortgaziosmanpaşa escortsilivri escortzeytinburnu escortsultangazi escortkagıthane escortbebek escortetiler escortlevent escortçatalca escortsarıyer escortsancaktepe escortşirinevler escortkasımpaşa escortbayrampaşa escortşile escortfethiye escortdalaman escortmarmaris escortbodrum escortmilas escortkuşadası escortdidim escortalanya escortmanavgat escortizmit escortgebze escortçeşme escortalsancak escortkarşıyaka escortkonak escortbornova escortbuca escortkarabaglar escortgöztepe escortnarlıdere escortaliağa escorteryaman escortmamak escortsincan escortetimesgut escortulus escortkeçiören escortyenimahalle escortpolatlı escortaltındag escortEsenyurt escortMecidiyeköy escortavcılar escortavcılar escortavcılar escortavcılar escortavcılar escortbeylikdüzü escortbeylikdüzü escortesenyurt escortbahçelievler escortbeşiktaş escortbornova escortçekmeköy escortkumluca escortmuratpaşa escortsultanbeyli escortdemetevler escortmarmaris escortetimesgut escortkeşan escortistanbul escortdenizli escortadana escortbodrum escortadıyaman escortadıyaman escortmecidiyeköy eskortcasinovozolgaziantep escortgaziantep escortvozol puffdoandırıcı daname bonuzuu zteamdeneme bonusu veren siteleradana escortankara escortantalya escortadıyaman escortafyon escortamasya escortartvin escortafyon escortbalıkesir escortbartın escortbatman escortbayburt escortbilecik escortbingöl escortbitlis escortbodrum escortbolu escortburdur escortbursa escortçanakkale escortçorum escortdenizli escortdiyarbakır escortdüzce escortedirne escortelazıg escortgebze escorterzincan escorterzurum escorteskişehir escortgaziantep escortgiresun escortgümüşhane escorthatay escortısparta escortizmir escortkahramanmaraş escortkarabük escortkaraman escortkastamonu escortkayseri escortkırşehir escortkocaeli escortkonya escortkütahya escortkuşadası escortmalatya escortmanisa escortmardin escortmersin escortmugla escortordu escortosmaniye escortrize escortsakarya escortsamsun escortşanlıurfa escortsivas escorttekirdağ escorttokat escorttrabzon escortuşak escortvan escortyalova escortyozgat escortzonguldak escortfethiye escortalanya escortmarmaris escortmanavgat escortnumberoneescorts.com betturkeybetturkey girişbetturkey girisBetturkey guncel girisbetmatikbetmatik girişbetmatik girisbetmatik güncel girişmatadorbetmatadorbet girişmatadorbet güncel girişmatadorbet girisadaxbet güncel girişBetgitBetgit girişBetgit güncel girişbetgitbetgit girisbetgit güncel girişSahttekar dolandırıcı danemabonuzu zteammm betgitEn iyi slot sitelerisupertotobetsupertotobet girişbetgit güncel girişescortAntalya Escortdeneme bonusu veren siteler